Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 23:24

У музеї «Київська фортеця» відбувся перший «Європейський вікенд»


У Національному історико-архітектурному музеї 14 травня розпочався перший мистецький фестиваль «Європейський вікенд». У його програмі – майстер-класи для дітей з виготовлення традиційних ляльок-мотанок та виробів із дерева, виступи дитячих музичних ансамблів та благодійний аукціон київських художників і народних майстрів.

Як повідомила Радіо Свобода виконувач обов’язків директора «Київської фортеці» Оксана Новікова-Вигран, зібрані кошти буде передано через міжнародний благодійний фонд «Волонтерська допомога» дітям, які живуть поблизу лінії розмежування на Луганщині.

«У суботу й неділю працюватиме благодійний аукціон живопису, кошти від якого будуть перераховані на підтримку дітей прифронтових зон України. Серед інших, ми підтримаємо школярів зі Станиці Луганської, дитбудинків та шкіл Луганщини. На аукціоні представлені роботи молодих художників і дитячі малюнки», – зазначила Новікова-Вигран.

«Українці платять неймовірно високу ціну за прагнення йти до Європи, особливо ті, хто живе на сході. Вони платять ціну трагедіями дітей, втраченим дитинством, іншими проблемами. І наш обов’язок – підтримати дітей у прифронтових зонах», – пояснила віце-президент благодійного фонду «Волонтерська допомога» Олена Прокопенко.

На території «Київської фортеці» у «зоні відпочинку» працюють авторські кухні національних громад країни, а представники центру інтерактивної історії «Київград» проводять лицарський турнір.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG