Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 20:54

Сепаратист Губарєв: закриття сайту «Миротворець» – маленька перемога


Один із колишніх ватажків угруповання «ДНР» Павло Губарєв

Перший «народний губернатор» донецьких сепаратистів Павло Губарєв 14 травня схвально відгукнувся про закриття сайту «Миротворець».

«Це маленька перемога: закрився сайт «Миротворець», що збирає персональну інформацію про «терористів» і «сепаратистів». У той же час наш проект «Трибунал – відплата настане!» продовжує свою роботу», – наголосив на своїй сторінці в російській соцмережі «ВКонтакте» один із колишніх ватажків угруповання «ДНР».

За його словами, в базі проекту на сьогодні зібрано 47 тисяч 851 ім’я, прізвище та фотографія громадян України, які беруть участь у воєнній операції на Донбасі або допомагають їй.

Сайт «Миротворець» раніше цього місяця опублікував персональні дані журналістів українських та західних засобів інформації, «акредитованих» угрупованням «ДНР». У цій базі даних міститься 4068 імен.

Значна частина журналістської спільноти, зокрема, базований у Нью-Йорку Комітет захисту журналістів, висловила обурення такими діями. Інші, серед них і відомі журналісти, вважають, що принаймні українські журналісти не мають морального права «акредитуватися» в сепаратистських угрупованнях, що за підтримки Росії ведуть війну проти України.

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом оприлюднення в інтернеті особистих даних журналістів.

13 травня «Миротворець» заявив про закриття свого сайту.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG