Доступність посилання

ТОП новини

У Києві оприлюднили плани святкування Днів Європи наступних вихідних


(ілюстраційне фото)

Київська міська державна адміністрація оприлюднила план святкування Днів Європи в Києві 21 і 22 травня. Їх святкуватимуть під гаслом «Пікнік у Європі» на Михайлівській площі Києва.

Зокрема, весь день у суботу й неділю з 11-ї до 20-ї години там буде відбуватися фестиваль вуличної їжі «Food Truck Days», який представляють як «пікнік для всієї родини».

Також відбудуться пішохідні екскурсії на тему «Київ – європейське місто», музичні, театральні, поетичні й інші мистецькі фестивалі й виступи та інші заходи.

Офіційне відкриття заплановане не 21 травня опівдні. О 21-й годині має відбутися концерт електронного проекту «Onuka». А 22 травня опівдні на Михайлівській площі Києва вітатимуть національну збірну з футболу з нагоди від’їзду на Чемпіонат Європи до Франції.

У Європейському союзі День Європи є знаменним днем, що символізує створення цього міжнародного об’єднання. Його відзначають 9 травня.

В Україні через те, що 9 травня досі залишається Днем перемоги радянського зразка (який у Європі вшановують 8 травня), День Європи переносять на інші дати, поширюючи святкування на кілька днів і пристосовуючи його до вихідних. Зокрема, цього року в Києві, крім 21 і 22 травня, заходи Днів Європи відбулися й 20 квітня і 14 травня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG