Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 03:55

Делегація ЄС перевірить, як витрачається надана Україні фінансова допомога


(©Shutterstock)

Делегація Європейського парламенту 16-19 травня відвідає Україну, повідомляє Представництво Європейського союзу.

«Члени Комітету Європейського парламенту з бюджетного контролю, які відповідають за контроль над витратами коштів ЄС, відвідають Україну, щоб побачити на місці, як витрачається допомога Євросоюзу. Також вони прагнуть дізнатися, як Україна бореться проти корупції і чи вона впливає на фінанси ЄС», – йдеться в повідомленні.

До складу делегації Європарламенту увійдуть: Інґе Ґресслє (голова місії; Європейська народна партія; Німеччина); Йоахім Целлер (Європейська народна партія; Німеччина); Дерек Воган (група Прогресивного альянсу соціалістів і демократів; Великобританія); Рішард Чарнецкі (група Європейських консерваторів і реформістів; Польща), повідомили у представництві ЄС.

Згідно з повідомленням, делегація побуває у Львівській області, де ознайомиться з реалізацією проектів, що фінансуються ЄС.

Також члени делегації відвідають Київ, де зустрінуться з представниками Верховної Ради й уряду, з представниками антикорупційних органів. Крім того, передбачені зустрічі з представниками громадянського суспільства, органів контролю щодо боротьби з корупцією, а також із журналістами, які працюють у сфері розслідувань.

Як нагадали в представництві ЄС в Україні, Євросоюз надає фінансову допомогу на підтримку процесу стабілізації та реформ в Україні: 3,4 мільярда євро макрофінансової допомоги, 900 мільйонів євро двосторонньої допомоги на розвиток, 500 мільйонів євро регіональної допомоги, 50 мільйонів євро задля стабільності та миру, 60 мільйонів євро гуманітарної допомоги. Ця допомога спрямована на важливі сфери, зокрема, на боротьбу з корупцією, судову реформу і реформу державного сектору, а також на економічну реформу та розвиток приватного сектору, додали в представництві.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG