Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 13:45

Філатов пропонує провести «Євробачення-2017» у Дніпропетровську


Борис Філатов

Міський голова дніпропетровська Борис Філатов ініціює проведення «Євробачення-2017» у своєму місті. Про це йдеться у листі посадовця до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, підписаному у понеділок.

Філатов заявив, що проведення конкурсу не в столиці «стане відчутним досягненням у розвитку українських регіонів».

«Дніпропетровськ – місто, яке одним з перших протистояло російській агресії. Яке показало, що воно серце України. Це батьківщина добровольчого руху. Місто, в якому сильно розвинений волонтерський рух. Ми показали, що гідні цього права», – заявив Філатов.

Конкуренцію, яка вже розпочалася серед інших міст України, він назвав нормальним явищем.

«Одесити, львів’яни, кияни і харків’яни приєднаються і будуть конкурувати за все це. Тому що будь-який нормальний мер і містянин розуміють, що якщо такого рівня конкурс пройде у відповідному обласному центрі, то це величезне капіталовкладення в інфраструктуру і реклама місту на довгі роки», – сказав Філатов.

Він також заявив, що за рік місто встигне підготувати інфраструктуру, зокрема, місцем проведення конкурсу, вважає він, могла б стати арена, яка будувалась для «Євробаскету-2015».

За його словами, у Дніпропетровську достатня кількість готелів для розміщення гостей, окрім того, як готельні комплекси можна використовувати круїзні пароплави, що курсують Дніпром.

Українська виконавиця кримськотатарського походження Джамала (Сусанна Джамаладінова) перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення», фінал якого відбувся в столиці Швеції Стокгольмі у ніч на 15 травня, із піснею «1944», що розповідає про масову депортацію кримськотатарського народу до Середньої Азії 1944 року. Друге місце на конкурсі зайняла Австралія, третє – Росія.

За правилами конкурсу, наступний конкурс має приймати країна-переможниця.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG