Доступність посилання

ТОП новини
23 Червень 2018, Київ 14:45

Українська співачка Джамала, яка перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення», заявляє, що їй не потрібне інше громадянство, крім українського.

«У мене одне громадянство. Мені іншого не потрібно. Дякую», – сказала Джамала, коментуючи пропозицію від підконтрольної Москві влади анексованого Росією Криму змінити громадянство з українського на російське і повернутися на півострів.

Джамала також назвала свою перемогу не політичною. «Мені здається, що це була абсолютна, стовідсоткова перемога музики… Я дала понад 100 інтерв’ю, кожен журналіст після цього мені казав «дякую, що підвищуєте музичний рівень цього конкурсу». Вони не знали, що означає 1944, і не розуміли, що я співаю в приспіві, але вони дякували за музику», – сказала вона.

Фактична влада анексованого Росією Криму 17 травня запропонувала Джамалі змінити громадянство з українського на російське і повернутися на півострів.

Українська виконавиця кримськотатарського походження Джамала (Сусанна Джамаладінова) перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення», фінал якого відбувся в столиці Швеції Стокгольмі у ніч на 15 травня, із піснею «1944», що розповідає про масову депортацію кримськотатарського народу до Середньої Азії 1944 року. Друге місце на конкурсі зайняла Австралія, третє – Росія.

За правилами конкурсу, наступний конкурс має приймати країна-переможниця.

Президент України Петро Порошенко 16 травня присвоїв Джамалі почесне звання «Народна артистка України».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG