Доступність посилання

ТОП новини

Савченко не має наміру писати заяву про помилування – сестра


Надія Савченко

Ув’язнена в Росії громадянка України Надія Савченко не має наміру писати заяву про помилування, заявляє її сестра Віра.

За словами Віри Савченко, їй відомо від адвокатів, що «зараз Сенцову, Литвинову і Солошенку пропонують написати заяви про помилування – це спроба їх зламати, мовляв, просіть Путіна і він вас помилує».

«Вона (Надія Савченко – ред.) не буде писати», – сказала Віра Савченко.

Вона також заявила, що процес повернення до України її сестри йде дуже повільно. При цьому Віра Савченко припустила, що «політичне рішення» щодо повернення її сестри є.

4 травня Федеральна служба виконання покарань Росії почала збір документів, необхідних для видачі Україні ув’язненої в Росії українки Надії Савченко.

Міністр юстиції України Павло Петренко 17 травня заявив, що юридична процедура видачі до України засудженої в Росії української громадянки, народного депутата Надії Савченко припускає обмін на основі політичних переговорів. Відповідаючи на запитання про заяву міністра юстиції Росії, що в російському Мін’юсті розглядають лише видачу Савченко, але не обмін, Петренко звернув увагу, що «юридична процедура – це один блок, а дипломатичні переговори – це інше».

Надію Савченко в Росії засудили до 22 років позбавлення волі, звинувативши, зокрема, у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі. Українка і сторона захисту відкидають усі звинувачення. Надія Савченко декілька разів оголошувала голодування, у тому числі і сухе, вимагаючи свого звільнення і повернення в Україну.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG