Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ перевірить законність закриття провадження про зникнення «золотого батона» з «Межигір’я» – Горбатюк


Генеральна прокуратура України перевірить законність закриття кримінального провадження про зникнення так званого «золотого батона» та інших цінностей з резиденції екс-президента України Віктора Януковича «Межигір’я».

«Ми витребували його для вивчення, щоб з’ясувати, чому, на яких підставах, враховуючи незнайдений «батон», справу закрили. Думаю, що це рішення є незаконним, його буде скасовано, і далі триватимуть слідчі дії», – сказав начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

У лютому 2015 року народний депутат Дмитро Добродомов направив у Генеральну прокуратуру звернення про необхідність відкрити кримінальне провадження, щоб встановити, де є низка матеріальних цінностей, зокрема, і прес-пап’є у вигляді батона вагою, як повідомляли, 2 кілограми, зроблене із золота. Наприкінці березня 2015 року відкрили відповідне кримінальне провадження.

У травні цього року стало відомо, що це кримінальне провадження закрили, рішення ухвалила поліція Київської області через відсутність заяви від потерпілої сторони і сумнівності факту існування так званого «золотого батона». Водночас журналісти, які працювали зі знайденими після Революції гідності в Межигір’ї документами, кажуть, що «батон» згадується в списку подарунків, але самі вони його не бачили.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG