Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 17:04

Біля Мінінформполітики мітингували на захист сайту «Миротворець»


Мітинг прихильників сайту «Миротворець» біля Міністерства інформаційної політики, 19 травня 2016 року

Учасники акції біля Мінінформполітики вимагають припинити тиск на сайт «Миротворець» з боку Міністерства інформаційної політики України.

Крім того, як заявив організатор акції Сергій Бондар, активісти вимагають звільнити заступника глави Мінінформполітики Тетяну Попову, а також налагодити співпрацю між міністерством і громадськістю.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, учасники акції зайшли до приміщення Мінінформполітики, вони вимагають зустрічі з Поповою, проте працівники міністерства повідомили активістам, що Попова працює в іншому приміщенні.

Мітинг прихильників сайту «Миротворець» біля Міністерства інформаційної політики, 19 травня 2016 року
Мітинг прихильників сайту «Миротворець» біля Міністерства інформаційної політики, 19 травня 2016 року

Згодом до активістів приїхала Попова. За її словами, вона виступає за продовження діяльності сайту «Миротворець», лише проти публікації даних журналістів.

Організатор акції Сергій Бондар заявив, що вони хотіли відставки Попової, але їх задовольнили її вибачення.

Водночас Попова наголосила, що не можна публікувати дані іноземних журналістів.

Раніше на сайті «Миротворець», де збирають дані про донбаських сепаратистів та іноземних громадян, які їх підтримували, оприлюднили отриманий завдяки зламуванню комп’ютерних баз даних сепаратистів список із понад 4 тисяч журналістів, які свого часу отримували так звану «акредитацію» в сепаратистському збройному угрупованні «ДНР». Ця публікація викликала обурення низки правозахисників, частини журналістської спільноти, а також ОБСЄ.

Водночас заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова заявляла, що виступає проти закриття сайту «Миротворець». Вона просила «прибрати списки журналістів, тому що це шкодить інтересам України». Згодом Попова заявила про погрози, що почали надходити на її адресу.

13 травня сайт «Миротворець» оголосив про своє закриття, але сьогодні, 19 травня, заявив про відновлення своєї роботи.

На цю ж тему:

16.05.2016
Під петицією до президента на захист «Миротворця» зібрали вже майже одну п’яту підписів
далі

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG