Доступність посилання

ТОП новини

Моґеріні очікує продовження санкцій проти Росії


Федеріка Моґеріні

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ Федеріка Моґеріні заявляє, що очікує продовження у липні санкцій проти Росії через її дії в Україні.

«Глави держав і урядів пропонують, щоб санкції були зняті, коли будуть повністю виконані Мінські угоди. Але цього на даний час немає», – заявила Могеріні в інтерв’ю, опублікованому 19 травня у німецькому виданні Die Welt.

У 2014 році ЄС запровадив, серед інших санкцій у відповідь на незаконну анексію Москвою Криму і підтримку проросійських бойовиків на сході України, санкції проти нафтового, оборонного і банківського секторів Росії. Дія цього найбільшого пакета санкцій спливає наприкінці липня. Деякі країни ЄС запропонували послабити санкції, щоб зменшити напруження у відносинах із Москвою.

Мінські угоди, укладені в 2015 році, сприяли зменшенню інтенсивності боїв між українськими військами і підтримуваними Росією бойовиками, проте повного перемир’я досягти не вдалося. Внаслідок конфлікту на сході України від квітня 2014 року, за даними ООН, загинули близько 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG