Доступність посилання

ТОП новини

#Точно: майже 100 тисяч гривень уряд витратив на Агентство з проведення Євро-2012 цього року


Бюджетні видатки на діяльність Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року у 2016 році становлять 92 163 гривні. Така інформація оприлюднена на порталі використання публічних коштів e-data, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Зокрема понад 50 тисяч гривень витратили на заробітну плата працівників Нацагентства, інші витрати – організаційні: податки, оплата інтернету та утримання приміщення. Останні витрати було зроблено 14 квітня цього року.

За інформацією Державного казначейства України, загалом в цьому році уряд планує витратити на Нацагентство понад 136,7 тисячі гривень.

У 2015 році бюджетні видатки на виплату боргів за кредитами для проведення футбольного чемпіонату Європи 2012 року склали понад 1,8 мільярда гривень.

Утім, відповідно до минулорічного розпорядження Кабінету міністрів України № 978-р про реструктуризацію державного боргу, виплати за кредитами Євро-2012 тимчасово зупинені. Загалом 2015 року на функціонування Нацагентства з питань підготовки та проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року витратили понад третину мільйона гривень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG