Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 07:28

В Україні відбувається перший фестиваль «Пісні, народжені в АТО»


У Дніпропетровську 21 травня відбувається перший в Україні фестиваль сучасної фронтової пісні «Пісні, народжені в АТО». За інформацією організаторів-волонтерів, уперше з великої сцени лунають написані на війні вірші, покладені на музику в різних стилях.

Учасниками стали 20 виконавців із різних куточків України: авторські пісні виконують бійці з Дніпропетровської, Житомирської, Херсонської, Івано-Франківської, Сумської, Луганської та інших областей. Загалом на фестиваль було подано понад 50 заявок, журі відібрала найкращі твори.

Як зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА Наталя Шуліка, на фестиваль бійці привезли дуже різнопланові композиції – не тільки ліричні, а й гумористичні пісні.

«Військові співають про коханих, мам, волонтерів», – сказала Наталя Шуліка. За її словами, чималотворів бійці присвячують загиблим побратимам, за кожною піснею – реальна історія.

Гала-концерт фестивалю відбувається у літньому театрі парку імені Шевченка. Вхід відкритий для всіх охочих. У Дніпропетровську сподіваються, що цей фестиваль стане щорічним.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG