Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко бере участь у Всесвітньому гуманітарному саміті ООН у Стамбулі


(©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко розпочав робочий візит до Турецької Республіки, де бере участь у Всесвітньому гуманітарному саміті ООН.

«Президент України виступить під час засідань у лідерському сегменті Всесвітнього гуманітарного саміту та візьме участь у відкритій дискусії у формі інтерактивного діалогу. Глава держави виступить з програмною заявою під часпленарного засідання саміту», – інформує офіційний сайт голови держави.

Під час робочого візиту Порошенка супроводжують міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш, народний депутат України Мустафа Джемілєв та народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

У Туреччині 23 травня розпочинається перший всесвітній гуманітарний саміт. На дводенних зборах під егідою ООН глави держав і урядів, високопосадовці з понад 100 країн світу обговорять, як краще реагувати на глобальні виклики, зокрема, ефективніше задовольнити потреби людей, що постраждали від збройних конфліктів і стихійних лих.

У світі нині нараховується близько 60 мільйонів переміщених осіб, щонайменше 125 мільйонів людей у світі мають критичну потребу в допомозі й захисті.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG