Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 13:56

Україна домовилася з Туреччиною про навчання і спорядження працівників української поліції


Петро Порошенко (л) і Реджеп Тайїп Ердоган (п) під час зустрічі у Стамбулі, 23 травня 2016 року

Україна домовилася з Туреччиною про навчання працівників української поліції й передачу їм необхідного обладнання, повідомила прес-служба президента України за результатами зустрічі Петра Порошенка з турецьким колегою Реджепом Тайїпом Ердоганом.

Порошенко зазначив, що під час зустрічі було досягнуто домовленості про проведення турецькою стороною навчання та тренінгів для українських поліцейських. Це навчання і тренінги пройдуть двома групами по 1,5 тисячі загалом три тисячі українських поліцейських, сказав він.

Президент додав, що в рамках тренінгової програми «Навчи і обладнай» українським поліцейським також буде надано відповідне обладнання.

Крім того, він повідомив про домовленість здійснити такий самий обмін для навчання Національної гвардії ,та наголосив на дуже ефективній співпраці Збройних сил двох держав, мовиться в повідомленні.

Зустріч двох президентів принесла й інші результати. Серед них була остаточно узгоджена угода про взаємний захист інвестицій і угода про уникнення подвійного оподаткування, що, за словами Порошенка, відкриває взаємні інвестиційні можливості і для турецьких інвесторів в Україні, і для українських інвесторів у Туреччині.

Крім того, досягнено домовленості про збільшення терміну дії національних віз для безперервного перебування українців на території Туреччини до 90 днів.

Петро Порошенко перебував із візитом у Стамбулі, де взяв участь у заходах Всесвітнього гуманітарного саміту ООН, а також у низці двосторонніх зустрічей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG