Доступність посилання

ТОП новини

Депутат Грановський назвав Лисенка «сильним прокурором»


Народний депутат Олександр Грановський п’є чай з прокурором Cергієм Лисенком

Народний депутат від БПП Олександр Грановський прокоментував свої зв’язки з прокурором Сергієм Лисенком, який близько року тому був звільнений з органів прокуратури, а нещодавно поновлений на роботі. Грановський вважає Сергія Лисенка «сильним і талановитим прокурором». Так він зазначив в інтерв’ю програмі «Схеми», коментуючи свої зустрічі, відзняті журналістами програми.

«Ця молода людина, на мою думку, достатньо досвідчений, талановитий і, в широкому сенсі слова, сильний прокурор, до послуг якого я інколи звертаюся. Він сьогодні не є посадовою особою. Він прекрасно знає інколи матеріали, які мене цікавлять, тому ця людина, коли сама щось знає та шукає допомоги, іноді звертається до мене», – сказав Грановський.

Фото Грановського та Лисенка у кафе в столичному Пасажі нещодавно оприлюднив журналіст Дмитро Гнап.

Прокурорів Сергія Лисенка, Дениса Соловея та Артема Тендітного звільнили у червні 2015 після того, як журналіст Василь Крутчак опублікував фото листування по телефону в закритій групі Viber під назвою «Лисі птахи» під час засідання Дніпровського районного суду Києва.

«Цей прокурор став відомим близько року тому, коли було опубліковане листування, де прокурори в закритій групі обговорювали розправу над підсудним. Зокрема, молодший прокурор Артем Тендітний запитав, що підсудний його постійно фотографує, знімає на телефон, на що Сергій Лисенко, вочевидь, ватажок цього прокурорського угруповання, писав, що треба в цього підсудного «на районі телефон отразбоїть». Це дослівна цитата. Або просто його побити. Скандал тоді був величезний, листування виявилося достовірним. І прокурорське угруповання (так звані «Лисі птахи») було в повному складі звільнене з прокуратури», – пояснив журналіст-розслідувач.

Журналіст Дмитро Гнап запевнив, що саме прокурор Лисенко і його так звані «Лисі птахи» свого часу активно допомагали партнеру Грановського – Андрію Адамовському у бізнесі: а саме порушували справи проти оточення їхнього конкурента – естонського бізнесмена Хіллара Теддера – під час майнової суперечки за торговельний центр «Скаймол» у Києві.

Журналісти «Схем» мають у своєму розпорядженні документи, що це підтверджують.

Депутат Грановський підтвердив «Схемам», що познайомився з прокурором Лисенком саме під час війни за «Скаймол».

Близько місяця тому Лисенко поновився на роботі в органах прокуратури.

На роботу Сергія Лисенка повернув Окружний адмінсуд Києва. Зустріч голови цього суду Павла Вовка із Олександром Грановським 16 травня у ресторані «Інк» у бізнес-центрі «Леонардо» зняли журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та каналу «UA:Перший».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG