Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 23:54

Міністр фінансів прогнозує швидку ліквідацію податкової поліції


Олександр Данилюк

Міністр фінансів Олександр Данилюк прогнозує швидку ліквідацію податкової поліції та створення замість неї аналітичного центру із боротьби зі схемами ухилення від оподаткування.

«Як я вже заявляв, ми ліквідуємо податкову поліцію. У мене є практичний план, як це зробити, і це питання місяців, а не років, як було раніше. А, може бути, і швидше», – сказав він на форумі Free Market Road Show.

У січні на той час прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив ліквідувати податкову поліцію, яка діє в складі Державної фіскальної служби, і повністю демілітаризувати фіскальний орган.

Відповідно до законодавства, податкова міліція здійснює контроль за додержанням податкового законодавства, виконує оперативно-розшукову, кримінально-процесуальну та охоронну функції. Серед завдань служби – запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у сфері оподаткування та бюджетній сфері, їх розкриття, розшук осіб, які переховуються від слідства та суду за кримінальні та інші правопорушення у сфері оподаткування та бюджетній сфері.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG