Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2018, Київ 04:11

Адвокат: в Україні є ще затримані російські військові, яких можна обмінювати


Марк Фейгін

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін заявляє, що в Україні є ще затримані російські військові, яких можна обміняти на ув’язнених у Росії українців.

«Необхідно вирішувати всі інші кейси не окремо, як із Савченко. Необхідно вирішувати, щоб віддали не одну Савченко за двох росіян Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова, а умовно всіх десятьох (українців) за десятьох утримуваних тут (росіян). Я точно знаю з першоджерела, що тут є ще російські військові, які потрапили в полон під час бойових дій на Донбасі, а це означає, що «обмінний матеріал» є і переговори вести можна», – заявив Фейгін на перс-конференції в Києві.

За даними СБУ, 12 українців ув’язнені на території Росії. У це число не входять іще 12 українців, що перебувають за російськими ґратами в окупованому Криму.

Служба безпеки України неодноразово заявляла про затримання агентів російських спецслужб на території України.

Надія Савченко, яку в Росії ув’язнили на 22 роки, повернулася до Києва напередодні у рамках обміну. 25 травня українку помилував російський президент Володимир Путін на прохання родичів загиблих журналістів, у причетності до загибелі яких звинувачували Савченко. Водночас до Росії з України прибули двоє російських громадян Олександр Александров і Євген Єрофеєв, затримані минулого року в зоні конфлікту на сході України і засуджені за звинуваченням у веденні агресивних воєнних дій, вчиненні терористичного акту, що призвів до смерті людини. Президент України Петро Порошенко підписав указ про їх помилування 24 травня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG