Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 08:10

Росія сподівається на участь своїх легкоатлетів у Олімпіаді – Мутко


Міністр спорту Росії Віталій Мутко

Міністр спорту Росії Віталій Мутко заявляє, що його країна зробила «все можливе», щоб гарантувати відновлення повноправного членства Всеросійської федерації легкої атлетики в Міжнародній асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF). Мутко розповів державному спортивному телеканалу «Матч ТВ» 28 травня, що IAAF ухвалить рішення щодо цього 17 червня, і він сподівається, що «здоровий глузд візьме гору».

Російський міністр також сказав, що не може виключити «найнегативншіі рішення» щодо участі Росії в літніх Олімпійських іграх, які відбудуться в Бразилії в серпні.

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) нині розслідує звинувачення колишнього керівника антидопінгової лабораторії Росії Григорія Родченкова, що Федеральна служба безпеки і урядовці активно допомагали російським спортсменам приховати позитивні допінг-проби під час зимової Олімпіади 2014 року в Сочі.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив 18 травня, що звинувачення на адресу Росії «дуже деталізовані й тому дуже тривожні». Керівник МОК не виключив можливість того, що вся російська збірна (а не лише легкоатлети) могла б бути відсторонена від Олімпійських ігор у Бразилії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG