Доступність посилання

ТОП новини
21 Травень 2019, Київ 02:13

Уряд Канади ще не готовий до безвізового режиму для українців – дипломат


©Shutterstock

Владна у Канаді Ліберальна партія не розглянула проект резолюції про безвізовий режим для українців під час з’їзду у Вінніпезі. Про це повідомили Радіо Свобода 30 травня в посольстві України в Канаді.

«Сам факт, що такий проект документу з’явився, є надзвичайно важливим. Поступово накопичується певна кількість ініціатив «знизу», які говорять про те, що питання безвізового режиму з Україною треба вирішувати», – каже Марко Шевченко, радник посольства України в Канаді.

Як зауважують у Департаменті імміграції, біженців та громадянства уряду Канади, Україна наразі не відповідає критеріям для скасування віз.

«Політичні рішення Канади стосовно віз приймаються на основі окремої оцінки кожної з країн. Департамент імміграції, біженців та громадянства уряду Канади продовжує моніторити ситуацію в Україні, однак Україна зараз не відповідає критеріям для скасування віз. Ми продовжуємо розвивати послуги, які допоможуть українцям подорожувати в Канаду з багаторазовими візами»,– каже Ненсі Керон, речниця Департаменту імміграції, біженців та громадянства уряду Канади.

Скасувати короткострокові візи українцям для туристичних та бізнесових потреб до Дня незалежності України 24 серпня запропонували представники Ліберальної партії Канади з провінції Саскачеван. І хоча питання так і не було розглянуто, це був єдиний проект резолюції, що стосувався б однієї конкретної країни, наголошує Марко Шевченко.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG