Доступність посилання

ТОП новини

Генштаб: інформація про набір «тітушок» до армії не відповідає дійсності


У Генштабі Збройних сил України заявляють, що поширене у засобах масової інформації повідомлення про залучення до військової служби «тітушок» не відповідає дійсності.

«До лав Збройних сил України та інших військових формувань громадяни призиваються на загальних підставах. При цьому обов’язковою умовою є визнання їх придатності до військової служби…Збройні сили України зацікавлені залучати до військової служби підготовлених спеціалістів, мотивованих і свідомих громадян – патріотів, гідних звання захисника Вітчизни», – йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Міноборони України.

У відомстві додали, що «намагання деяких ЗМІ трактувати військову службу як вид покарання для окремих категорій громадян є зневажливим ставленням до українських воїнів-захисників».

Минулого тижня мер Дніпропетровська Борис Філатов закликав військкомат підвищити показники призову до армії за рахунок «тітушок». Він сказав про це після того, як молодики спортивної зовнішності заважали роботі комунальної техніки, яка засипала котлован незаконної забудови.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG