Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 14:27

Росія: опозиціонера Навального допитали і обшукали у справі про наклеп на Карпова


Олексій Навальний

У Росії слідчі допитали опозиціонера Олексія Навального у справі про наклеп проти колишнього слідчого МВС Павла Карпова. Як повідомив адвокат Вадим Кобзєв, після допиту політика обшукали. Обшук також пройшов e його квартирі.

Кримінальну справу проти Навального порушили 19 травня за заявою Павла Карпова. Приводом для переслідування стало те, що опозиціонер опублікував в своєму блозі фільм «Каста недоторканних», у якому мовиться про причетність колишнього слідчого до смерті юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського.

На думку Олексія Навального, порушенням кримінальної справи Карпов намагається приховати походження свого майна, зокрема, квартири в елітному житловому комплексі у Москві вартістю близько мільйона доларів, а також дорогих автомобілів та земельних ділянок.

«Раз піймали, але пояснити не виходить, то треба бігати і вимагати порушення кримінальних справ проти тих, хто не боїться поширювати правду», – написав Навальний у своєму блозі.

Павло Карпов включений до списку санкцій «список Магнітського». Раніше він заявляв, що у 2015 році московський суд визнав неправдивою інформацію, що міститься у фільмі «Каста недоторканних».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG