Доступність посилання

ТОП новини

Голова СММ ОБСЄ закликає всі сторони захистити дітей на Донбасі


Голова СММ ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан

Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан закликає всі сторони протистояння на Донбасі докладати більше зусиль для захисту дітей.

«З початку конфлікту на сході України, життя і засоби для існування дітей перебувають у стані ризику, мовиться про десятки жертв, які зазнали різної форми насилля, включаючи обстріли та залишені вибухонебезпечні предмети», – мовиться у заяві Апакана, опублікованій 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей.

«Діти є невинними жертвами конфлікту. Насилля мусить зупинитися і всі сторони повинні інтенсифікувати зусилля для забезпечення щастя і здоров’я дітей в Україні», – наголосив Апакан.

Раніше у середу голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що за час воєнного конфлікту у Луганській і Донецькій областях, починаючи з 2014 року, загинули 68 дітей, поранені були 186.

Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року. Тоді влада України оголосила проведення антитерористичної операції на частині територій Донецької і Луганської областей. Низка населених пунктів Донбасу, зокрема Донецьк і Луганськ, окуповані підтримуваними Росією бойовиками.

За даними ООН, внаслідок конфлікту загинули близько десяти тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG