Доступність посилання

ТОП новини
17 Липень 2019, Київ 23:23

Нацрада України: будемо нарощувати інформаційне мовлення на Крим


Україна найближчим часом планує збільшити мовлення на територію незаконно анексованого Росією Криму, заявив у ранковому ефірі Радіо Крим.Реалії член Національної ради України з питань телерадіомовлення Сергій Костинський.

«Ми будемо тільки нарощувати інформаційний тиск на Крим. Ми будемо забезпечувати доставку сигналу з різних місць, різними способами», – сказав він.

За словами Костинського, сигнал планують подавати з південної частини Херсонської області. Для цього вже до кінця року на Чонгарі побудують нову вежу.

«До кінця року ми плануємо побудувати вежу і запустити сигнал чотирьох радіостанцій. Також Крим буде отримувати сигнал із Генічеська, з Чаплинки, зі Скадовська. Ми працюємо, хочемо, щоб вся територія Херсонської області, все південне прикордоння служило плацдармом для того, щоб вести мовлення на Крим», – наголосив він.

26 травня в Херсонській обласній держадміністрації заявили, що з території материкової частини України почали подавати український радіосигнал на територію анексованого Росією Криму, поки що в тестовому режимі. За даними адміністрації, в Криму українське радіо мовить на частоті 101.4 FM.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв заявив, що «відновлення українського мовлення стане ще одним кроком до повернення Криму».

Призначений Росією прокурор Криму Наталія Поклонська заявила, що її відомство проведе перевірку мовлення української радіостанції на територію півострова.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG