Доступність посилання

ТОП новини

Україна й надалі налаштована на реформи – Порошенко


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко запевняє, що Україна й надалі налаштована на реформи, які вже впроваджуються разом з МВФ і Світовим банком. Про це він заявив 4 червня під час засідання Регіональної групи МВФ та Світового банку, яке вперше проходить в Україні.

«Ми перезапустили систему боротьби з корупцією у державі, повертаємо довіру до банківської системи і відновлюємо право на справедливість», – заявив Порошенко.

Він закликав міжнародних партнерів до консолідації зусиль з підтримки України.

«Нашим головним пріоритетом є боротьба з корупцією. За останні 9 місяців, ми створили політично незалежне Антикорупційне бюро шляхом ефективної співпраці з нашими партнерами зі США, ЄС та впровадження найкращих світових практик. Ми перезавантажуємо судову владу, забезпечивши право громадян на справедливий та ефективний суд», – зауважив український президент.

Порошенко також зустрівся з першим заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном та обговорив з ним питання співпраці України та МВФ.

У березні 2014 року МВФ схвалив програму фінансової допомоги Україні на суму близько 17 мільярдів доларів. До Києва вже надійшли два транші допомоги. В обмін на це Україна зобов’язалася провести низку реформ.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG