Доступність посилання

ТОП новини
16 Червень 2019, Київ 21:32

Луценко попередив Горбатюка через «справу Клименка» – Лещенко


Сергій Лещенко

Народний депутат з «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко заявляє, що генпрокурор України Юрій Луценко оголосив попередження начальнику департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергію Горбатюку, оскільки той відмовляється віддавати справу колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка до військової прокуратури.

«Насправді Луценко виніс попередження Горбатюку з іншої причини – він намагається покарати Горбатюка за те, що той не передає одну з найбільш корупційних справ – «справу Клименка» – у військову прокуратуру Матіоса-Жербицького. Сподіваюся, Луценко одумається - інакше його падіння почнеться ще швидше, ніж у Шокіна», – написав Лисенко у Facebook 4 червня.

Напередодні народний депутат з БПП Володимир Ар’єв заявив, що генпрокурор України Юрій Луценко оголосив попередження Сергію Горбатюку за багатогодинні наради з депутатом від БПП Сергієм Лещенком.

Сам Сергій Горбатюк та Юрій Луценко наразі не коментували ситуації.

22 травня Луценко повідомив про зміни у структурі очолюваного ним відомства. Згідно з цими змінами, управління спецрозслідувань під керівництвом Сергія Горбатюка має бути виведене з-під компетенції заступника генпрокурора Юрія Столярчука «через взаємне протистояння». «Справи економічних злочинів владного ОЗУ часів Януковича передаю у керівництво заступника військового прокурора генерал-лейтенанта Володимира Жербицького», – наголосив тоді генеральний прокурор.

12 травня депутати підтримали подання президента України про призначення генпрокурором Луценка. Після цього Порошенко підписав у сесійній залі Верховної Ради указ про призначення Луценка.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG