Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 05:32

Директор ХТЗ хотів вивезти обладнання заводу до Росії – СБУ


У СБУ заявляють про попередження спроби менеджменту російської промислової групи знищити виробничий комплекс «Харківського тракторного заводу».

«Призначений у березні 2016 року новий генеральний директор підприємства, за вказівкою російських власників «ХТЗ» провів підготовку до демонтажу для подальшого вивезення до Росії обладнання ливарних цехів. До переправлення за кордон була підготовлена й технічна та конструкторська документація на продукцію заводу», – мовиться у повідомленні Служби безпеки України, опублікованому 4 червня.

За інформацією СБУ, реалізація таких планів призвела б до повної зупинки ХТЗ, на якому планують розмістити замовлення Міністерства оборони України.

Генеральному директору підприємства повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею 113 Кримінального кодексу України – диверсія – та оголошено його у розшук.

Суд дозволив затримати підозрюваного та доставити до суду для обрання запобіжного заходу –утримування під вартою.

У «Харківському тракторному завові наразі не коментували ситуації. Останнє повідомлення, розміщене на сайті підприємства, про призначення з 10 березня новим гендиректором Андрія Коваля.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG