Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 11:02

У Криму зустрічають священний для мусульман місяць Рамадан


Дитяче свято «Хош кельдін, Мубарек Рамазан!», Сімферополь

У Криму проходять святкові заходи, присвячені зустрічі священного для мусульман місяця Рамазан. У Старому Криму, Джанкої та Червоногвардійському районі вже пройшли святкування, 5 червня початок Рамазана відзначать в Первомайському районі в районному Будинку культури, повідомляє на своїй сторінці Facebook Муфтіят Криму.

«Нехай цей місяць стане часом для згуртування сердець, зробить нас великодушними і чуйними. Нехай всі наші хороші діяння в місяць Рамазан прийме Всевишній. Амінь», – цитує побажання заступника Муфтія Криму Айдера Ісмаїлова прес-служба Духовного управління мусульман Криму і Севастополя.

Як інформує прес-служба, протягом місяця Рамазан в районних мечетях пройдуть лекції і семінари на різні теми. У регіональних мечетях протягом місяця рамазан функціонуватимуть курси основ ісламу і читання Корану.

Муфтій мусульман Криму привітав священнослужителів з священним місяцем Рамазан і побажав бути в цей час «богобоязливими, чесними не тільки перед іншими людьми, але і перед своєю совістю», йдеться в повідомленні.

Протягом священного місяця Рамазан мусульмани зобов’язані дотримуватися суворого посту, який передбачає відмову від води і їжі в світлий час доби. Від посту звільняються вагітні та жінки, діти, віком менш ніж сім років, а також хворі й старі люди, мандрівники.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG