Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 05:29

Савченко побувала в зоні конфлікту на Донбасі – штаб АТО


Надія Савченко (©Shutterstock)

Народний депутат Надія Савченко побувала у зоні конфлікту на сході України, повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

«Нічний приїзд до району проведення АТО Героя України Надії Савченко став для всіх справжньою несподіванкою. Проте народному депутату України вдалося плідно поспілкуватися з багатьма військовими, зустрітися з колишніми товаришами по службі та сісти за штурвал бойового вертольота», – йдеться в повідомленні прес-центру у Facebook.

У повідомленні не уточнюється, де саме перебувала Надія Савченко, а також інші подробиці візиту.

Надія Савченко, яку в Росії ув’язнили на 22 роки, повернулася до Києва 25 травня у рамках обміну. Того дня у Кремлі повідомили, що російський президент Володимир Путін підписав указ про помилування українки «на прохання родичів» загиблих журналістів, у причетності до загибелі яких звинувачували Савченко.

Водночас до Росії з України прибули двоє російських громадян Олександр Александров і Євген Єрофеєв, затримані минулого року у зоні конфлікту на сході України і засуджені за звинуваченням у веденні агресивних воєнних дій, вчиненні терористичного акту, що призвів до смерті людини. Президент України Петро Порошенко підписав указ про їхнє помилування 24 травня.

Перебуваючи у СІЗО в Росії, Надія Савченко відкидала інкриміновані їй звинувачення і декілька разів оголошувала голодування, у тому числі сухе, з вимогою звільнити її.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG