Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 14:35

Порошенко затвердив Стратегічний оборонний бюлетень України


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав указ про Стратегічний оборонний бюлетень України.

Як повідомляє прес-служба президента України, Порошенко постановив увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року «Про Стратегічний оборонний бюлетень України», яким схвалив відповідний документ.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

В Адміністрації президента України зазначають, що стратегічний оборонний бюлетень України є документом оборонного планування, що розроблений з метою визначення основних напрямів реалізації воєнної політики України та розвитку сил оборони до кінця 2020 року.

Стратегічний оборонний бюлетень слугуватиме дорожньою картою оборонної реформи з визначенням шляхів її впровадження на засадах і принципах, якими керуються держави – члени НАТО, додають в Адміністрації.

20 травня відбулося засідання РНБО України, під час якого було схвалено Стратегічний оборонний бюлетень. Згодом віце-прем’єр-міністр з питань євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка 1 червня взяла участь у засіданні комісії Україна-НАТО на рівні дипломатів, заявила, що в НАТО позитивно оцінили ухвалений Україною Стратегічний оборонний бюлетень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG