Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 17:55

Мінтранс Росії заперечує проблеми з фінансуванням будівництва Керченського мосту


Будівництво Керченського мосту (архівне фото)

Проблем із фінансуванням будівництва Керченського мосту немає, повідомили російському державному агентству «ТАСС» в прес-службі Міністерства транспорту Росії.

«Будь-які проблеми з фінансуванням будівництва моста через Керченську протоку виключені. Гроші, передбачені на реалізацію проекту в 2016 році, виділені федеральним бюджетом. Їх витрачання почнеться після переведення держконтракту на казначейський супровід. Відповідні документи, пов’язані зі зміною в розпорядженні уряду Росії від 30 січня 2015 року, направили на розгляд в уряд Росії. Зміни будуть затверджені до кінця червня», – сказали в російському Мінтрансі.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив російським ЗМІ, що не знає про проблеми з фінансуванням будівництва Керченського мосту.

8 червня видання Forbes опублікувало статтю, в якій стверджується, що компанія-підрядник із будівництва Керченського мосту відчуває проблеми з фінансуванням проекту через переведення держконтракту з банківського на казначейський супровід.

Керченський міст повинен з’єднати анексований Крим із російською Кубанню. Рух по мосту в тестовому режимі планується відкрити в грудні 2018 року, а остаточна здача об’єкта призначена на червень 2019 року. На будівництво моста з бюджету Росії планується виділити понад 228 мільярдів рублів.

Українська сторона вийшла з договору з Росією про будівництво моста в 2014 році, після незаконної анексії Криму Москвою.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG