Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 19:42

На Донбасі потрібно більше контрольно-пропускних пунктів – прикордонники


Олег Слободян

Помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян заявляє, що на лінії розмежування сторін на Донбасі потрібно відкрити більше контрольно-пропускних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ).

«Ми бачимо, що треба більше контрольно-пропускних пунктів в’їзду-виїзду, тому що трафік вже зашкалює. 30 тисяч людей за минулу добу перетнули лінію розмежування. Це дуже багато», – сказав Слободян 9 червня в ефірі проекту Радіо Свобода «Донбас.Реалії».

Ситуація на діючих КПВВ погіршується, каже Олег Слободян. За його словами, відкриттю нових пунктів пропуску перешкоджають підтримувані Росією сепаратисти. Це він пояснив на прикладі КПВВ «Золоте» на Луганщині, який відкрили 31 березня, але він пропрацював усього кілька годин, оскільки луганські сепаратисти відмовилися пропускати людей зі свого боку.

У квітні Тристороння контактна група домовилась про повне дотримання режиму припинення вогню на Донбасі, що мав настати з 30 квітня 2016 року. Попередні аналогічні домовленості були укладені в січні, але тоді бойові дії не припинилися. Нині обстріли на Донбасі теж продовжуються, а сторони звинувачують одна одну у порушенні режиму тиші.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG