Доступність посилання

ТОП новини

«Стоп, Путін» – в Європі стартує акція на підтримку України


Fкція на підтримку України, Рим, 9 червня 2016 року

Під гаслом «Стоп, Путін! Стоп, війна!» у багатьох країнах ЄС, а також у США, Канаді та Україні 10-11 червня відбудуться громадські акції на підтримку України. Учасники акцій планують пікетувати дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі у країнах проживання, щоб привернути увагу політиків і дипломатів до загострення ситуації на сході України.

Як повідомила Радіо Свобода координатор акції Ірина фон Бург (Швейцарія), її учасники також звертатимуться до Європейського парламенту з вимогою змусити Росію вивести свої війська з території України і припинити насильство на окупованих українських територіях та в анексованому Криму. Також учасники акцій звернуться до ОБСЄ щодо посилення спостережної місії на Донбасі та переходу роботи місії на цілодобовий режим, а також – щоб ОБСЄ контролювало непідконтрольну Києву ділянку українсько-російського кордону, каже фон Бург.

«Ми звертаємось до європейської, світової спільноти з вимогою посилити тиск на Росію, щоб вона вивела свої війська з окупованої частини України. Ще одна наша вимога до європейської спільноти – продовжити санкції проти Росії. У разі, якщо наші вимоги не будуть почуті і взяті до уваги, активісти українських європейських організацій будуть готові розпочати безстрокове голодування», – зазначила фон Бург.

На сьогодні, проведення акцій в підтримку України підтверджені в Амстердамі, Барселоні, Будапешті, Відні, Лондоні, Лозанні, Москві, Парижі, Празі, Цюриху, Франкфурті та у різних містах України.

Жителі міст Північної Америки мають долучитись до акції «Стоп, Путін» 11 червня, натомість в Естонії та Італії проукраїнські акції відбулись напередодні.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG