Доступність посилання

ТОП новини
26 Червень 2019, Київ 14:49

На місці колишнього озера у Херсоні створили культурний центр


Молодіжний культурний центр просто неба створили у Херсоні активісти громадських організацій. На перший захід, який провели 9 червня, зібралося близько п’ятисот жителів Херсона. Місцем під культурний центр обрали колишнє «Лебедине озеро» у міському парку «Херсонська фортеця». Водойма осушена вже понад 20 років.

Для відвідувачів новоствореного центру провели концерт місцеві музиканти, пізніше відбувся показ фільму. Вперше стрічки почали демонструвати тут минулоріч.

Як розповів один з ініціаторів створення культурного центру голова Херсонської молодіжної міської ради Юрій Капушенко, у планах – концерти місцевих музикантів, зустрічі з письменниками та проведення лекцій з підвищення лідерських якостей та на інші цікаві для молоді теми. Аналогів такого культурного центру у місті немає, додає Капушенко.

За даними організаторів, в облаштуванні нової культурної локації в Херсоні посприяли небайдужі містяни, а комунальні служби допомогли в прибиранні території.

«Звичайно, на дещо потрібні і гроші: на транспортні витрати, оренду тієї техніки, яку ми не зможемо взяти у безкоштовне користування. Ми пропонуємо херсонцям самостійно фінансувати цей культурний центр, будемо збирати кошти у спеціальну скриньку», – розповів на заході Юрій Капушенко.

Організатори переконують: культурний центр просто неба у Херсоні працюватиме доти, доки погода дозволятиме.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG