Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2019, Київ 20:59

Порошенко підписав указ, який дозволяє іноземцям служити в ЗСУ за контрактом


Петро Порошенко (©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко підписав указ, який надає можливість іноземцям проходити за контрактом службу у Збройних силах України.

«Указ спрямований на унормування визначеної законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» системи комплектування посад рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом Збройних сил України іноземцями й особами без громадянства», – повідомляє прес-служба Порошенка.

Як пояснили в прес-службі, підписання цього указу дасть можливість іноземцям й особам без громадянства, які раніше не проходили військову службу у Збройних силах України (які на цей час перебувають у військових частинах), «сумлінно виконати у добровільному порядку, свій обов’язок щодо захисту незалежності й територіальної цілісності України».

У листопаді минулого року президент підписав закон, який дозволяє іноземцям служити в Збройних силах України. Цей закон Верховна Рада ухвалила 6 жовтня. Документ надає іноземцям та особам без громадянства легальну можливість служби за контрактом у ЗСУ та інших військових формуваннях.

Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року. За цей час, за даними ООН, там загинули близько 9,4 тисячі людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG