Доступність посилання

ТОП новини

Уряд: зарплата голови «Укрзалізниці» становитиме 463 тисячі гривень на місяць


Войцех Бальчун

Заробітна плата нового голови «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна становитиме 463 тисячі гривень на місяць, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За його словами, така сума вказана в угоді, затвердженій урядом.

«Ми прийшли до формули, що він буде отримувати фіксовану зарплату 463 тисячі гривень, після затвердження урядом показників ефективності для нього буде затверджена система бонусів, але ці бонуси будуть виплачуватися тільки за стовідсоткового виконання цих показників. Справді, ця зарплата викликає здивування, але вона є абсолютно зрозумілою для посади такого рівня», – сказав міністр.

На запитання щодо розміру зарплати нового керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського Омелян відповів, що це питання ще обговорюється.

Кабінет міністрів України рішенням від 20 квітня підтримав пропозицію комітету з призначень керівників при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, який запропонував призначити головою ПАТ «Укрзалізниця» екс-голову залізничної компанії Польщі Войцеха Бальчуна. Тоді ж уряд призначив Ігоря Смілянського, менеджера американського офісу міжнародної аудиторської компанії KPMG, головою правління «Укрпошти».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG