Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 03:56

ФДМУ: аукціон з продажу Одеського припортового заводу відбудеться 26 липня


Одеський припортовий завод

Фонд державного майна України має намір 26 липня провести аукціон з продажу одного з найбільших в країні виробників хімічної продукції – Одеського припортового заводу, повідомив голова фонду Ігор Білоус.

Кабінет міністрів України минулого місяця затвердив умови приватизації Одеського припортового заводу, що, серед іншого, передбачають недопуск учасників із Росії.

Фонд держмайна запропонував Кабмінові затвердити стартову ціну продажу державного пакету акцій (99,6%) Одеського припортового заводу на рівні 13,175 мільярда гривень.

Фонд держмайна України планував провести приватизацію Одеського припортового заводу до кінця 2015 року і сподівався отримати від продажу ОПЗ щонайменше півмільярда доларів.

Перше рішення про приватизацію припортового заводу ухвалили ще 1993 року. Перші торги відбулися 2009-го, проте завод досі перебуває в державній власності.

Одеський припортовий завод є одним із найбільших підприємств хімічної галузі як в Україні, так і в Європі. Кількість працівників перевищує чотири тисячі. Він спеціалізується на виробництві й реалізації хімічної продукції – аміаку і карбаміду, також перевантажує на експорт продукцію інших підприємств України й Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG