Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 23:41

Парубій: без глобального тиску Росію не зупинити


Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що без тиску міжнародної спільноти Росію зупинити неможливо. Про це він заявив 14 червня під час засідання Міжпарламентської ради Україна – НАТО в Києві.

«У рамках політичного діалогу України з НАТО нам слід зосередитися на стратегії відновлення територіальної цілісності України. Україна виконує Мінські угоди, незважаючи на те, що інша сторона продовжує щоденно порушувати свої зобов’язання. Тому для нас дуже важливо застосовувати міжнародні інструменти для підтримки дипломатичного шляху», – сказав Парубій.

«Ми розраховуємо на політичну і фінансову підтримку, посилення економічних санкцій щодо агресора й інші види допомоги, зокрема постачання нашій державі зброї, летальної зброї», – додав голова Верховної Ради.

Він також наголосив, що питання повернення Криму не має відходити на другий план.

США, Євросоюз, інші країни Заходу в кілька етапів запровадили проти Росії санкції – спершу через анексію Криму, згодом – через роль Москви в подіях на Донбасі. Нині в деяких країнах Євросоюзу лунають заклики про поступове скасування санкцій проти Росії. Наразі жодна з цілей, реалізація яких була метою запровадження санкцій, не досягнута. Україна не відновила свій суверенітет ані над контрольованою підтримуваними Росією сепаратистами частиною Донбасу, ані над анексованим Росією Кримом.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG