Доступність посилання

ТОП новини

Від початку бойових дій на Донбасі жодна французька компанія не вийшла із ринку України – посол


Ізабель Дюмон

Від початку бойових дій на Донбасі жодна французька компанія не вийшла із українського ринку. Про це повідомила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон на дебатах щодо українсько-французьких двосторонніх відносин.

«Бізнес Франції присутній у таких сферах, як банківська справа, агропромисловий комплекс, транспорт, енергетика, а основним продуктом французького експорту в Україну є фармацевтичні і косметичні препарати, автомобілі, транспортні засоби для сільського господарства. Не варто забувати, що Франція – учасник мінського процесу з розв’язання кризи на сході України. і це також впливає на поглиблення франко-українських взаємин у різних сферах, від економіки до підтримки реформи децентралізації», – відзначила Дюмон.

За даними української сторони, на сьогодні обсяг торгівлі між Францією та Україною відносно невеликий і становить близько одного з половиною мільярда доларів США. У порівнянні з 2013 роком, рівень торгівлі впав через зменшення обсягу експорту з Донбасу.

Від квітня 2014 рок на частині території Донецької та Луганської областей триває збройний конфлікт. Влада України оголосила про проведення там антитерористичної операції проти підтримуваних Росією сепаратистів. Влада Росії неодноразово заперечувала участь своїх військових у конфлікті, про що заявляють Україна і Захід. Москва ж визнає лише присутність російських «добровольців» на Донбасі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG