Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 18:34

У Раді зареєстрували постанову про присвоєння імені Миколи Леонтовича аеропорту «Бориспіль»


Ілюстративне фото

У Верховній Раді зареєстрували проект постанови про присвоєння імені Миколи Леонтовича міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Наразі немає тексту постанови, автором якого є народний депутат Марія Матіос.

Напередодні у Раді зареєстрували проект постанови про присвоєння імені Казимира Малевича міжнародному аеропорту «Бориспіль». Автори постанови у пояснювальній записці зазначили, що «такий крок не лише покращить впізнаваність аеропорту, алеі перетворить звичайний об’єкт інфраструктури в туристичний маяк культурної спадщини України».

Крім того, у червні заступник голови КМДА Олексій Резніков заявив, що аеропорт «Київ» планують назвати на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Резніков повідомив, що на доручення Київського міського голови Віталія Кличка питання щодо перейменування аеропорту «Київ» на честь Ігоря Сікорського було включено до порядку денного засідання комісії з питань найменувань 6 червня, на якому підтримали і ухвалили рішення щодо проведення громадського обговорення.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим в Україні, він забезпечує близько 65% авіаційних пасажирських перевезень України, щороку обслуговує понад 8 мільйонів пасажирів. Близько 50 національних та іноземних авіакомпаній здійснюють з «Борисполя» перевезення пасажирів та вантажів за понад 100 регулярними маршрутами.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG