Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 15:39
Новини | Політика

Холодницький: подання про зняття недоторканності з Онищенка зареєстрували в Раді


Назар Холодницький

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявляє, що особисто приніс до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка і притягнення його до відповідальності.

«Подання вже зареєстровано. Печатка є», – сказав Холодницький у кулуарах парламенту.

Антикорупційний прокурор 15 червня заявив, що передав генеральному прокурору Юрієві Луценку матеріали для подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата Олександра Онищенка з депутатської групи «Воля народу».

Холодницький зазначив, що це подання підготували в рамках розслідування кримінального провадження про зловживання у реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з «Укргазвидобування».

Водночас директор НАБУ Артем Ситник додав, що місце перебування Онищенка відоме, він перебуває в Україні, але має імунітет як народний депутат.

15 червня співробітники НАБУ провели обшук в офісі Олександра Онищенка. За інформацією бюро, обшуки відбуваються за адресами фірм, що фігурують у розслідуванні щодо реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з «Украгазвидобуванням».

Водночас депутат Олександр Онищенко повідомив виданню «Українська правда», що обшуки відбуваються у його приймальні. Він заявив, що показав співробітникам НАБУ «всі документи, що це офіційна приймальня народного депутата, але вони продовжують займатися бєспрєдєлом».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG