Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 04:34

Парубій підписав закон щодо зниження акцизів на імпорт вживаних автомобілів


Ілюстративне фото

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон, який передбачає зниження акцизів на імпорт вживаних автомобілів.

Парубій підписав документ під час пленарного засідання Ради, після чого закрив ранкове засідання парламенту.

Закон передадуть на підпис президенту.

Наприкінці травня Верховна Рада ухвалила відповідний законопроект №3251.

Документ передбачає внесення змін до «Перехідних положень» Податкового кодексу України та тимчасове, до 31 грудня 2018 року, зниження ставки акцизного збору на транспортні засоби, що були у використанні. Закон набирає чинності з першого числа місяця, настопуного за місяцем його опублікування.

Автори документа зазначають, що основною метою законопроекту є стимулювання розвитку ринку автотранспортних засобів в Україні.

Як вказується в пояснювальній записці, за оцінками експертів зростання економіки України протягом 2016-2017 років становитиме близько 2% щорічно, це фактично означає, що у населення не буде фінансових ресурсів на купівлю вітчизняного авто навіть при рівні цін 2015 року.

Раніше на той час прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив профільним відомствам внести до парламенту законопроект про скасування ввізного мита на вживані автомобілі, виготовлені у будь-яких країнах, окрім Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG