Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 13:49

В Ізмаїлі до лікарів через отруєння звернулися 284 людини, госпіталізований 141 пацієнт


Оголошення на вході в їзмаїльський ринок

В Ізмаїлі Одеської області до лікарень через отруєння звернулися 284 людини, з яких 166 дітей. Стаціонарне лікування фахівці призначили 141 пацієнту. Про це, як інформує УНІАН, повідомив мер міста Андрій Абрамченко під час наради, що відбувається в Ізмаїлі за участю голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі.

Абрамченко подякував за допомогу обласним чиновникам і медикам, вказав на оперативне реагування поліції та прикордонників – допомогу в закритті ринків, контролі водойм тощо. Жителям Ізмаїла міський голова подякував за розуміння.

Нині в Ізмаїлі забезпечено 180 ліжок, у резерві – 100 ліжок, в тому числі – в місцевому шкірно-венерологічному диспансері. Надати допомогу готові за необхідності медичні установи прилеглих районів області – Болградського, Кілійського та Ренійського.

За даними фахівців, інтенсивність надходження хворих знижується.

Хворі почали надходити до лікарень Ізмаїла 17 червня. Усі, хто звертався за допомогою до ізмаїльської інфекційної лікарні, скаржилися на нудоту, блювання, підвищення температури і розлад шлунка. Після обстеження пацієнтів медики винесли попередній діагноз «гостра кишкова інфекція».

Припускали, що причиною отруєння може бути вода, оскільки нещодавно у місті пройшли сильні дощі, випала місячна норма опадів. Проте наразі джерело зараження точно не виявлено. За інформацією міськради, аналізи води у нормі. Триває епідеміологічне розслідування, до якого залучені представники Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом масового захворювання людей в Ізмаїльському районі. В місті діє режим надзвичайно ситуації.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG