Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 10:00

Комісар ООН у справах біженців: міжнародна спільнота «забула» про афганців-переселенців


Біженці, ілюстративне фото

Верховний комісар ООН у справах біженців заявив, що міжнародне співтовариство вже «забуло» про афганців-переселенців.

Під час візиту до Ірану 18 червня Філіппо Гранді сказав, що його перший регіональний тур як нового Верховного комісара ООН у справах біженців зосереджений на афганських біженцях.

«Афганські біженці, на жаль, забуті міжнародною спільнотою», – сказав Гранді на спільній прес-конференції в Тегерані з заступником міністра внутрішніх справ Ірану Хосейна Золфагрі.

«Тільки тоді, коли вони почали прибувати в Європу разом з багатьма іншими біженцями, міжнародне співтовариство раптом згадало», – сказав він.

За даними ООН, зареєстровані 950 тисяч громадян Афганістану, які проживають в Ірані. Однак, за оцінками МВС Ірану, загальне число афганців в Ірані становить близько 3 мільйони людей.

Гранді закликав міжнародне співтовариство збільшити свою підтримку програм із захисту біженців в Ірані, тому що «якщо ми не допомагаємо біженцям», вони шукатимуть допомоги в іншому місці.

Золфагрі повідомив журналістам, що Іран зазнає великих витрат, щоб не допустити нелегальної імміграції в інші країни, особливо в Європу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG