Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 01:24

У Росії головним мотивом убивства Нємцова назвали «корисливий мотив»


Слідчий комітет Росії заявив, що головною версією вбивства опозиційного політика Бориса Нємцова є «корисливий мотив», а саме – винагорода за це вбивство.

Як заявив речник відомства Володимир Маркін, версія вбивства з мотивів релігійної ненависті тепер виключена.

За його словами, Слідчий комітет вважає, що злочинці готували вбивство ще від вересня 2014 року за обіцяну винагороду на суму не менш ніж 15 мільйонів рублів (на сьогодні понад 5 мільйонів 830 тисяч гривень).

Слідство щодо п’яти уродженців Чечні, затриманих у кримінальній справі щодо цього вбивства, завершене, розслідування щодо ймовірних організаторів і замовників злочину триває, заявив Маркін.

Раніше в понеділок Федеральна служба безпеки Росії теж виступила із заявою у справі Нємцова, повідомивши, що опозиціонера вбили зі зброї, зібраної в домашніх умовах із запчастин.

Бориса Нємцова вбили ввечері 27 лютого 2015 року в центрі Москви, неподалік Кремля. У цій справі затримали п’ятьох вихідців із Чечні, а ще одному, ймовірному організаторові злочину, колишньому офіцерові батальйону сил МВС Чечні суд санкціонував арешт заочно. Адвокати родини Нємцова говорять про ще одного ймовірного організатора, бійця того ж батальйону, але голова Слідчого комітету Росії двічі відмовлявся затвердити постанову про висунення йому заочного обвинувачення.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG