Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 18:15

США: Байден розкритикував Трампа за антимусульманську риторику


Віце-президент США Джо Байден

Віце-президент США Джо Байден попередив, що антимусульманська риторика республіканського кандидата в президенти Дональда Трампа може зашкодити Сполученим Штатам.

«Риторика, яку я чую, спрямована на радикалізацію всього 1 мільярда 400 мільйонів» мусульман у всьому світі, заявив Байден 20 червня.

На думку Байдена, нові висловлювання Трампа «ставлять під загрозу статус Америки як найбільшої демократії в історії світу».

Байден також вважає сумнівною готовність Трампа зближуватися з президентом Росії Володимиром Путіним «у період відновлення агресії з боку Росії». Віце-президент США вважає, що російські дії ставлять під загрозу відносини Сполучених Штатів із Європою.

19 червня Трамп пішов далі від виголошених раніше закликів до тимчасової заборони на імміграцію мусульман. Лідер президентських перегонів у Республіканській партії запропонував «профілювати» мусульман для боротьби з тероризмом. Ідеться про процедуру відбору людей як потенційних підозрюваних наперед за такими характеристиками, як расове чи національне походження, релігія, висловлювані погляди тощо.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG