Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2018, Київ 07:16

МОК підтримав відсторонення від Олімпіади російської збірної з легкої атлетики


Томас Бах

Міжнародний олімпійський комітет підтримав рішення Міжнародної федерації легкої атлетики (IAAF) про відсторонення від участі у всіх змаганнях, включаючи Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро, російських спортсменів і чиновників, причетних до допінгу. Про це заявив глава Олімпійського комітету Томас Бах.

«Саміт не ухвалює рішення про дискваліфікацію, він може дати рекомендації і виробити стратегію. Ми прийшли до заяви, першим пунктом якого є те, що саміт підтвердив повагу і підтримку рішення IAAF минулої п’ятниці», – сказав Бах.

Він залишив відкритою можливість того, що деякі російські спортсмени можуть виступати під російським прапором на Олімпійських іграх 2016 року.

Бах сказав, що будь-який учасник з Росії або Кенії повинен розглядатися в індивідуальному порядку, щоб узяти участь у змаганнях Олімпійських ігор у Ріо 2016 року. Бах заявив 21 червня, що існують «серйозні сумніви» про презумпцію невинуватості для російських і кенійських атлетів, обвинувачених у використанні допінгу.

Для легкоатлетів це означає, що потрібен спеціальний індивідуальний дозвіл від Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій для кожного окремого спортсмена.

Відсторонення від участі в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро стосується тільки російських легкоатлетів, про інших 27 національних федерацій не йдеться, заявив Бах.

Допущені до Олімпіади спортсмени виступатимуть під національним прапором, поінформував він.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG