Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 07:41

На 27-му окрузі майже половина кандидатів «запозичили» свої передвиборчі програми – «Опора»


(архівне фото)

На виборчому окрузі № 27 у Дніпрі на проміжних виборах до Верховної Ради України близько половини зареєстрованих кандидатів «запозичили» свої передвиборчі програми, повідомили координатор громадського спостереження Громадянської мережі «Опора» у Дніпропетровській області Вадим Головченко та довготерміновий спостерігач «Опори» Денис Давидов.

За даними представників «Опори», передвиборчі програми 27 кандидатів із 61 зареєстрованого повністю або частково використовують програми інших кандидатів із виборів минулих років, тобто «є плагіатом». На думку спостерігачів, відсутність оригінальних передвиборчих програм може свідчити про «технічність» кандидатів.

Водночас Вадим Головченко відзначив, що кількість зареєстрованих кандидатів – 61 – є рекордом для округу № 27.

«Проміжні вибори дуже цікаві, і ми вже це бачимо на страті кампанії. Цікавий навіть сам процес реєстрації: 61 кандидат у порівнянні з попередніми роками – це дуже високий показник. Тобто цікава вже сама активність кандидатів», – сказав він.

Як підрахували в «Опорі», із 61 кандидата понад третина – 23 особи – тимчасово не працють, 12 балотуються від партій, 49 – самовисуванці. Третина кандидатів – жінки.

Частина кандидатів, спрогнозували в «Опорі», може відмовитись від балотування в перебігу передвиборчої кампанії.

Проміжні вибори до Верховної Ради України мають відбутись 17 липня на 7 одномандатних округах (№№ 23, 27, 85, 114, 151, 183 та 206).

Округ № 27 у Дніпрі став «вільним» через обрання народного депутата від цього округу Бориса Філатова міським головою восени 2015 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG