Доступність посилання

ТОП новини
20 Листопад 2018, Київ 21:18

«Укравтодор» запустив у тестовому режимі інтерактивну карту ремонту доріг – Барах


Ілюстративне фото

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») запустило в тестовому режимі інтерактивну карту з інформацією про ремонт автомобільних доріг.

Як повідомив виконувач обов’язків голови «Укравтодору» Євген Барах, на карту нанесені всі ділянки доріг, на яких виконується поточний і середній ремонт, з відповідною інформацією про час початку робіт, загальну вартість, проектно-кошторисну документацію, кілометраж, генпідрядника.

Також під час засідання Кабміну до Бараха звернувся міністр культури України Євген Нищук із проханням звернути увагу на проблеми з під’їздами до національних заповідників, музеїв і замків.

На початку червня Кабінет міністрів України ухвалив рішення надати 1,5 мільярда гривень на ремонт доріг за рахунок реструктуризації кредитів, залучених у попередні роки «Укравтодором».

Наприкінці 2015 року Міністерство інфраструктури оприлюднило онлайн-мапу ремонту доріг в Україні.

Щорічні збитки внаслідок неналежної експлуатації автошляхів у відомстві оцінили сумою до 3 мільярдів гривень. За даними «Укравтодору», понад 97% доріг загального користування потребують поточного середнього й капітального ремонту.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG