Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 08:38

Порошенко заявляє про домовленості щодо чергового траншу допомоги ЄС


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє про досягнення домовленостей щодо надання Україні чергового траншу макрофінансової допомоги ЄС і висловлює сподівання, що це питання буде вирішене найближчим часом.

«Після того, як буде ухвалене рішення Міжнародним валютним фондом про виділення чергового валютного траншу Україні, Європейський союз приєднається до цього з наданням Україні макрофінансової допомоги разом з кредитними гарантіями, які нам нададуть США», – заявив Порошенко 27 червня у Брюсселі після переговорів з керівництвом ЄС.

22 травня 2015 року на саміті «Східного партнерства» у Ризі Європейська комісія й уряд України підписали меморандум про порозуміння щодо надання Києву макрофінансової допомоги в розмірі 1,8 мільярда євро.

Перший транш Україна отримала ще у 2015 році.

Але 19 травня голова місії Європарламенту з бюджетного контролю Інге Ґрессле заявила, що Україна ще не виконала умови для надання їй 800 мільйонів євро макрофінансової допомоги з боку ЄС.Вона допустила можливість припинення виплати макрофінансової допомоги Україні у разі непроведення реформ.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG