Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 02:13
Новини | Політика

Порошенко підписав закон про зміни до Конституції щодо судочинства, завтра його оприлюднять


Петро Порошенко (©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко заявляє, що закон про зміни до Конституції України у частині судочинства буде оприлюднений завтра.

«Завтра буде оприлюднений закон про зміни до Конституцію у частині судочинства. Я його підписав», – сказав він, виступаючи на урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди Дня Конституції.

2 червня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» і ухвалила в цілому закон «Про судоустрій і статус суддів».

Водночас група організацій, що об’єдналися у платформу «Правозахисний порядок денний», виступила із зауваженнями перед розглядом 2 червня Верховною Радою проекту змін до Конституції в частині правосуддя. У листі, який отримало Радіо Свобода, вони вказували, що частина пропонованих законодавчих новел «дасть можливість парламенту і уряду самостійно вирішувати, що означає та чи інша норма Конституції».

28 червня в Україні – День Конституції, в пам’ять про ухвалення цього дня 1996 року нині чинного Основного закону України. У Верховній Раді проходить урочисте засідання з нагоди Дня Конституції. На засіданні присутні президент України Петро Порошенко, колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, народні депутати України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG